Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 2 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

2'Lİ GÜVENLİK KAMERA SETİ

2'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 4 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

4'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 6 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

6'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 8 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

4'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Mardin Güvenlik Kamera Sistemleri

Mardin ve İlçeleri Güvenlik Kameraları

Mardin Güvenlik Kamera Video Kayıt Sistemleri

Mardin güvenlik kameraları,mardin güvenlik kamera sistemleri,mardin ilçeleri güvenlik kamerası,mardin güvenlik kamerası,kızıltepe güvenlik kamerası,mazıdağı güvenlik kamerası,savur güvenlik kamerası,dargeçit güvenlik kamerası,yeşilli güvenlik kamerası,ömerli güvenlik kamerası,midyat güvenlik kamerası,

IP üzerinden network temelli video sistemleri ile hem teknolojik hem de çok pratik sistemler kurmak ve kolayca yönetmek mümkün.

Günümüzün popüler Güvenlik kameraları video izleme sistemleri, sunduğu birçok avantaj nedeni ile artık IP network temelli olarak yapılandırılıyor.

Mardin Güvenlik Kameraları Video Sistemlerinin Faydaları

  • Yüksek çözünürlük desteği, kolay ve pratik kurulum, dijital görüntü kalitesi, analiz desteği, esnek entegrasyon yapısı, güvenlik kamerası en önemli noktalar olarak öne çıkmaktadır.
  • Sensormatic, alanının önde gelen 4k görüntü kaliteli mardinde güvenlik kamera ve video güvenlik markalarını en teknolojik şekilde ve istendiğinde yangın, kartlı geçiş, ses vb. sistemlerle entegre şekilde sunmaktadır.
  • Güvenlik sistemi teknolojilerinin sunduğu geniş çözüm yelpazesi sayesinde geniş entegrasyon imkanının yanı sıra özellikle yapay zeka tabanlı analiz yetenekleri ile alışveriş merkezleri, yerleşim alanları, stadyumlar, havalimanları için yüksek güvenlikli sistemler yapılandırılabilmektedir.
  • Mardin ilçe ve köyleri güvenlik kamera video kayıt sistemleri çok noktadan farklı merkezlerden çalışacak şekilde yapılandırılabilmektedir. Bu şekilde çok merkezli ya da dağınık yapıdaki şirketlerin daha organize şekilde video izleme hizmeti almasına olanak sağlamaktadır.
  • İstendiğinde güvenli bağlantı ile buluta taşınabilen video izleme çözümleri ile farklı seviyede farklı haklara sahip kullanıcılar tanımlayarak, birçok farklı noktadan pratik olarak sabit bilgisayar olmadan hatta akıllı telefonlar üzerinden görüntülere her yerden erişmek ya da çalışan sistemde çıkan problemler hakkında anında alarm alabilmek mümkündür.

Yüksek Çözünürlüklü Güvenlik Kameraları ile Ayrıntıları Uzaktan Yakalayın

Mardin güvenlik kameraları kayıt ve izleme sistemleri yüksek çözünürlüklü güvenlik kamerası seçenekleri ile  yüzlerce metre uzaklıktaki ayrıntıları detaylarıyla izlemenize, kaydetmenize ve bu görüntüler üzerinde farklı alanlara kolayca odaklanmanıza olanak tanır.

Stadyumlar, marinalar, hava alanları, inşaat alanları gibi uzak mesafelerde net görüntülerin gerektiği ortamlarda çok yetenekli ve kolay kullanıma sahip bu sistemler sayesinde istenen tüm alanlar, istenen netlikte izlenebilmektedir.

Günümüz teknolojisi ile 61 megapiksele kadar çıkan çözünürlükle bugüne kadar bir güvenlik kamerasının sahip olduğu en yüksek görüntüleme gücüne sahip olan yüksek çözünürlüklü kamera, geniş görüş alanı ve yine çok yüksek yakınlaşma yeteneğiyle de şu ana kadar güvenlik teknolojileri pazarına sunulmuş en yüksek performanslı ürün olarak kabul ediliyor.

Bununla birlikte 30 MP çözünürlüğe sahip harici lensli güvenlik kameraları sayesinde 150 m. mesafedeki bir görüntü üzerinden insan yüzünü ayrıntıları Ile görmek mümkün olmaktadır. 250 m.’lik bir mesafe üzerinden de plaka tanımlaması yapılacak kadar görüntü netliği sağlanabilir ya da 30 MP görüntü üzerindeki farklı birçok noktaya 64 farklı pencere üzerinden odaklanılabilir ve odaklanılan tüm noktalar ayrı ayrı net bir şekilde izlenebilir.

Tümü ile Sensormatic tarafından projelendirilen, hayata geçirilen ve aktif olarak kullanılarak, yönetilen Vodafone Park stadı günümüzde bu teknolojinin başarı ile kullanıldığı dünyadaki çok önemli örneklerden bir tanesidir. Bu çözümde 45 bin kişilik stat, 53 yüksek çözünürlüklü güvenlik kamerası ile kontrol edilmektedir. Sistem sadece yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ile değil aynı zamanda kayıtlı görüntülere kolayca ulaşılabilmesi ve takip yetenekleri ile de son teknoloji tasarıma sahip bulunmaktadır.

Mardin Artuklu Kızıltepe Dargeçit Savur Midyat Ömerli Yeşilli  İlçeleri Güvenlik kameraları ve sistemleri Termal Kamera Çözümleri

Günümüzde termal kameralar, özellikle uzak mesafelerde ya da aydınlatma koşullarının sınırlı olduğu alanlarda insan, hayvan ve araçların yaydığı ortamdan daha yüksek ısıyı algılayarak izleme kolaylığı sağlamak için kullanılır.

Bu tip termal kameraların, yapay zeka analiz yetenekleri çok gelişmiş, kurallar ve analizler tanımlanabilen, sis arkasından ısı algılayan modelleri mevcuttur ve hassas güvenlik alanlarında kullanılırlar.

Ek bir özellik olan noktasal ısı tespiti ve / veya derece ölçümü özelliğine sahip termal kameralar ise belirli bir noktadaki ısıyı ölçme ihtiyacına karşı geliştirilmiş olan modellerdir. Bu modeller çok soğuk veya çok sıcak dereceleri noktasal ya da bölgesel olarak ölçebilir ve bu sayede hassas ısı tespiti yapılabilir. Bu tip kameralar ile ihtiyaca yönelik alternatif bir kullanım olarak 36°C olan vücut sıcaklığının üzerindeki değerlere sahip insan vücutları kolaylıkla 1-5 m. mesafeden tespit edilebilmekte, bu sayede bulaşıcı hastalıklara karşı tedbir almak kolaylaşmaktadır. Termal kamera ateş ölçer çözümleri pandemi döneminde güvenlik tedbirleri açısından önem arz etmektedir.

Kameraların hassasiyetleri istenen sıcaklıkta, genelde 36°C – 37°C üzerinde alarm verecek şekilde ayarlanır. Bu ısı derecesine sahip kişiler kameranın görüş açısında yer alan sahneye girdiğinde, sesli veya yazılı alarm, kayıt vb. fonksiyonlar aktif hale gelerek tespit senaryoları oluşturulabilir.

Bu tip bir tespit için kameranın özelliğine göre 1-5 m. uzaklıktan, 30+ derecelik açı ile (1 turnike yada dar koridor) pozisyonlandırılması ideal ortamı oluşturur. İlgili kameranın görüntüsü bir taşınabilir ya da masaüstü bir bilgisayar üzerinden kameranın hemen yanında takip edilmelidir. Bunun sebebi, termal kamera siluet olarak görüntü vereceğinden insanları kayıtlı görüntü üzerinden ayırt etmenin zor olmasındandır.

Mardin ve İlçeleri Kamera güvenlik sistemlerinin yanı sıra güvenlik ihlali durumları ile daha kolay başa çıkabilmek için video analiz sistemleri, AVM, otopark, üretim tesisi, hastane, otel, kamu alanları ve ofis gibi kalabalık alanlar için video izleme sistemlerianalog HD video sistemleriplaka tanıma sistemleriaraç altı izleme sistemleri ile %100 üstün teknolojiyle çalışan elektronik güvenlik hizmetlerini de Sensormatic bünyesinde

bulabilirsiniz.

 Mardin Artuklu Kızıltepe Dargeçit Savur Midyat Ömerli Yeşilli İlçeleri Güvenlik Sistemleri Yaka Kamerası Çözümü

Yaka Kamerası Çözümü sayesinde şüpheli durumlar için net delil elde edilir ve çalışanlar için ek koruma sağlanır.

Çalışan kıyafeti üzerine takılan Avigilon marka yaka kamerası, olayları birinci şahıs görüş açısı ile izleme olanağı verir. Mevcut video izleme sistemine entegre çalışarak, hızlı müdahale ve olay yönetimi imkanı sunar.

  • Olay anında, yaka kamerası üzerindeki düğmeye basılır.
  • Kontrol odasına anında uyarı gönderilir.
  • Olay anı HD kalite ile izlenir ve kayıt altına alınır

Mardin Artuklu Kızıltepe Dargeçit Savur Midyat Ömerli Yeşilli  İlçeleri Güvenlik kameraları ve sistemleri
Multisensör Kamera Teknolojisi

Multisensör kameralar, yüksek çözünürlükleri sayesinde konumlandırıldıkları alanlarda en iyi görüntüye ulaşılmasını sağlıyor. Esnek konumlandırma yapısıyla da ön plana çıkan bu kameralar, tek bir noktadan birçok farklı noktayı izleyerek hem kurulum ve bakım kolaylığı hem maliyet avantajı ile yüksek güvenlik sunuyor.

Yeni tip multisensör kameralar analiz yetenekleriyle de rakiplerine göre daha gelişmiş bir kullanıma sahip. En son teknolojiyle üretilen bu yüksek çözünürlüklü kameraların video analiz özelliği sayesinde sistemler üzerinde insan veya araçlar ayrı ayrı tanımlanabiliyor. Geçiş yönüne göre, belirlenen alanda kalma, belirlenen alana giriş veya çıkış, nesne bırakma veya nesne kaybolması gibi analizler yine sistem üzerinde istenirse birçok farklı kombinasyonla oluşturulabiliyor. Bu temel analizlerin yanında kişilerin kıyafetlerine ya da görünüşlerine göre hızlı ve pratik arama kameralar tarafından çok kısa sürede yapılabiliyor. Kameraların analiz yeteneğine sahip olması operatörlerin işlerini çok kolaylaştırırken, ihtiyaç halinde gerekli birimlerin alarma geçmesini ve aksiyon almasını mümkün kılıyor.

Kameraların bir diğer önemli özelliği esnek konumlandırma yapısı ve ayarlanabilir lensleri ile en doğru konumdan izleme ve müdahaleye olanak vermesi. Multisensör kameralar AVM’ler, ofisler, okullar, oteller, hastaneler, üretim tesisleri gibi çoklu koridor ve yol yapısına sahip olan alanlarda ortak bir noktada farklı yönlere bakan kameraların kurulabileceği stratejik yerlere kurularak üst düzey ve kapsamlı bir güvenlik sağlıyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>güvenlik kamerası çeşitleri>güvenlik kamerası çeşitleri ve fiyatları>güvenlik kamerası dış mekan>güvenlik kamerası dahua>20 kameralı güvenlik sistemi>Mardin güvenlik kamerası firmaları>güvenlik kamerası fiyatları trendyol>güvenlik kamerası forum>Mardin güvenlik kamera sistemleri>güvenlik kamerası fiyat>güvenlik kamerası fiyatları gece görüşlü>Mardin guvenlik kamera>Güvenlik kamera satın al>ücretsiz güvenlik kamera kurulum>724 güvenlik kamera hizmeti>alarım sistemleri yangın alarım sistemleri>güvenlik kamerası Mardin>güvenlik kamera sistemleri Mardin>diyarbakir guvenlik kamera firmalari>Mardin güvenlik kamera sistemleri>güvenlik kamerası fiyatları n11>güvenlik kamerası firması>Mardin güvenlik kamera>hd güvenlik kamera sistemleri fiyatları>hd güvenlik kamera fiyatları>Mardin güvenlik sistemleri firmaları>güvenlik kamerası firmaları>güvenlik kamerası fiyatları sahibinden>Mardin güvenlik sistemleri>4 kameralı güvenlik sistemi>full hd güvenlik kamera fiyatları>hd güvenlik kamerası>Mardin kamera sistemleri>Mardin güvenlik kamera sistemleri>full hd güvenlik kamerası>güvenlik kamerası ne kadar>Mardin guvenlik kamera>2 kameralı güvenlik sistemi>24 kameralı güvenlik sistemi>Mardin kamera sistemleri>Mardin güvenlik kamera sistemleri>güvenlik kamerası en iyi marka>güvenlik kamerası ekipmanları>Mardin güvenlik sistemleri>güvenlik kamerası fiyatları>Mardin güvenlik kamera firmaları>Mardin güvenlik kamera merkezi>güvenlik kamerası izleme>güvenlik kamerası kurulumu>Mardin güvenlik kameraları>güvenlik kamerası seti>6 kameralı güvenlik sistemi>güvenlik kamerası kayıt cihazı>Mardin güvenlik sistemleri firmaları>güvenlik kamerası Mardini>Derik Güvenlik Kamera Sistemleri>Derik Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Kızıltepe Güvenlik Kamera Sistemleri>Kızıltepe Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Mazıdağı Güvenlik Kamera Sistemleri>Mazıdağı Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Midyat Güvenlik Kamera Sistemleri>Midyat Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Nusaybin Güvenlik Kamera Sistemleri>Nusaybin Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Ömerli Güvenlik Kamera Sistemleri>Ömerli Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Savur Güvenlik Kamera Sistemleri>Savur Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Yeşilli Güvenlik Kamera Sistemleri>Yeşilli Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj