Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 2 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

2'Lİ GÜVENLİK KAMERA SETİ

2'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 4 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

4'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 6 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

6'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 8 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

4'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Mardin güvenlik kamerası sistemleri

Mardin güvenlik kamerası sistemleri

 

Tekno güvenlik şirketi olarak Mardin’de her sektörün güvenliğini sağlamak için yüksek teknoloji geniş görüşlü kameramızla hizmet sunmaktayız. Firmamız talepleri karşılamak ve en iyi hizmeti sağlamak adına  7 gün 24 saat hizmet sağlamakta ve müşterilerin taleplerini %100 kesin çözümlerle kavuşturmaktayız. Güvenlik kamerası, yangın alarımı, ve güvenlik alarmı gibi ürünleri müşterilerimize en iyi şekilde tedarik ederek ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

 

Firmamız kaliteli hizmet aracılığıyla güvenlik kamera sistemlerini en ucuz şekilde satışa sunarak müşterilerine tedarik etmektedir. Tüm ürünlerimiz yüksek teknolojide oluşmakta olup 2 yıl boyunca garantilidir. Talepleriniz üzere Uzman profesyonel ekiplerimiz tarafında gece görüşlü HD video kaytı yapan kameralarımız  evinizde, villanızda, otoparklarda, kamu ve kuruluşları, ofisler, esnaf dükkanlarında, kumsal alanlarda, ve iş yeriniz gibi vb alanlarda en iyi noktaya montajlanarak tüm alanlarının güvenliğini sağlamakta olup yüzde yüz bir şekilde memnuniyetinizi kazanacaktır.

iletisim

 Kaliteli cihazları bünyemizde bulunduraran firma olarak  bulunduğumuz sektörde öncü firma olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Yüksek mega piksele sahip olan kameralarımız gündüz renki kayıt yapmakta olup hiç bir işleme ihtiyaç duymadan gece görüş moduna kendiliğinden geçmektedir. HD kalitesi yüksek olan cihazlarımız çalışma ilkesi olarak dijital video kayıt ( DVR) yapılacak şekilde düzenlenmektedir. Bununla beraber IP olarak cihazlarınıza bağlanmakta olup tüm kurulum ları ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Güvenlik adına ürünlerimizi uygun bir şekilde satışa sunarak ihtiyaçları karşılamak ve güvenilir yaşam alanı oluşturmak için her zaman en iyisini veren firma olmakla beraber her zaman ilk tercih halinde olmayı başarmış ve  ürünlerimizin satışı sonrası bile teknik desteğimizi sürdürerek müşterilerimizin güvenliğini sağlamak ve en iyi  hizmet sağlayarak her zaman müşterilerimizin yanlarında yer almaktayız.

 

Yüksek donanımlı HD görüşlü güvenlik kamera sistemlerimiz özel Tekno güvenlik şirketimiz tarafında uygun şekilde siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağlamak adına satışa sunulmuştur. Özel güvenlik şirketimiz ile iletişime geçerek uygun bir şekilde güvenlik kamera sistemlere ulaşabilir ve hızlı bir şekilde bulunduğunuz her alanda Uzman ve profesyonel ekiplerimiz tarafında montajını yaptırabilirsiniz. Ekiplerimiz en iyi verimi sağlamak için keşif yaparak tüm alanı görecek bir şekilde montajını sağlamakla beraber bilgi vermektedir. Tekno güvenlik sistemlerimizi tedarik ederek ne kadar doğru bir karar verdiğinize Şahid olarak %100 bir şekilde bulunduğunuz ortamı her türlü tehlikede koruyabileceksiniz. Sizlerde güvenliğiniz için özel şirketimiz ile iletişime

 

whatsapp

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>güvenlik kamerası çeşitleri>güvenlik kamerası çeşitleri ve fiyatları>güvenlik kamerası dış mekan>güvenlik kamerası dahua>20 kameralı güvenlik sistemi>Mardin güvenlik kamerası firmaları>güvenlik kamerası fiyatları trendyol>güvenlik kamerası forum>Mardin güvenlik kamera sistemleri>güvenlik kamerası fiyat>güvenlik kamerası fiyatları gece görüşlü>Mardin guvenlik kamera>Güvenlik kamera satın al>ücretsiz güvenlik kamera kurulum>724 güvenlik kamera hizmeti>alarım sistemleri yangın alarım sistemleri>güvenlik kamerası Mardin>güvenlik kamera sistemleri Mardin>diyarbakir guvenlik kamera firmalari>Mardin güvenlik kamera sistemleri>güvenlik kamerası fiyatları n11>güvenlik kamerası firması>Mardin güvenlik kamera>hd güvenlik kamera sistemleri fiyatları>hd güvenlik kamera fiyatları>Mardin güvenlik sistemleri firmaları>güvenlik kamerası firmaları>güvenlik kamerası fiyatları sahibinden>Mardin güvenlik sistemleri>4 kameralı güvenlik sistemi>full hd güvenlik kamera fiyatları>hd güvenlik kamerası>Mardin kamera sistemleri>Mardin güvenlik kamera sistemleri>full hd güvenlik kamerası>güvenlik kamerası ne kadar>Mardin guvenlik kamera>2 kameralı güvenlik sistemi>24 kameralı güvenlik sistemi>Mardin kamera sistemleri>Mardin güvenlik kamera sistemleri>güvenlik kamerası en iyi marka>güvenlik kamerası ekipmanları>Mardin güvenlik sistemleri>güvenlik kamerası fiyatları>Mardin güvenlik kamera firmaları>Mardin güvenlik kamera merkezi>güvenlik kamerası izleme>güvenlik kamerası kurulumu>Mardin güvenlik kameraları>güvenlik kamerası seti>6 kameralı güvenlik sistemi>güvenlik kamerası kayıt cihazı>Mardin güvenlik sistemleri firmaları>güvenlik kamerası Mardini>Derik Güvenlik Kamera Sistemleri>Derik Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Kızıltepe Güvenlik Kamera Sistemleri>Kızıltepe Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Mazıdağı Güvenlik Kamera Sistemleri>Mazıdağı Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Midyat Güvenlik Kamera Sistemleri>Midyat Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Nusaybin Güvenlik Kamera Sistemleri>Nusaybin Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Ömerli Güvenlik Kamera Sistemleri>Ömerli Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Savur Güvenlik Kamera Sistemleri>Savur Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Yeşilli Güvenlik Kamera Sistemleri>Yeşilli Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj