Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 2 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

2'Lİ GÜVENLİK KAMERA SETİ

2'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 4 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

4'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 6 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

6'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Paketi İçerik:

Detaylı Bilgi İçin Arayın 0554 180 58 33

✔️ 8 Kamera

✔️ Kayıt Cihazı

✔️ Kablo

✔️ Adaptör

✔️ Harddisk

✔️ Bnc

✔️ Power Jack

✔️ Kamera Buatı

4'li Güvenlik Kamera Seti

Mardin Güvenlik Kamera hizmeti

Mardin Güvenlik Kamera Sistemleri

Mardin Güvenlik Kamera Sistemleri

Mardin Güvenlik Kamera Sistemleri

Mardin Kamera Sistemi adı verilen görüntüleme ekipmanı sayesinde evler, işyerleri, sokaklar ve diğer birçok olası yer uzaktan izlenerek kesintisiz video sesi elde edilebilir. Güvenlik Kamerası ile yaşam alanlarınızdaki can ve malları koruyabilirsiniz. Bu teknoloji ile kullanıcılar, fiziksel olarak nerede olursa olsun, kameranın nereye kurulduğunu uzaktan gözlemleyebilirler. Her bütçeye uygun bir modele sahip olmak, çeşitli uygulama alanlarına sahip olmak, hem dış hem de iç mekanda kullanıma uygun olmak gibi çok yönlü avantajlarla tüketicilerİş yeri Kamera SistemleriDome KameraBullet KameraCctv Kamera ve Speed Dome Kamera talebi karşılamaya çalışıyor. Fabrikalar, iş merkezleri, üretim atölyeleri ve apartman, villa gibi bireysel düzey ofisler gibi kurumsal segmentte tüketicilerin tercih ettiği güvenlik bileşeni olduğu için hemen hemen her bütçeye uygun Kamera Sistemi Fiyatlarını rastlayabilirsiniz. Polisin onları adli delil olarak tanıması ve suçluların kimliğinin kamera kayıtlarının ses ve görüntüsünden kolayca tespit edilebilmesi gibi olumlu yönlerden yararlanılarak, güvenlik kameralarının ağırlıklı olarak hayatın birçok alanında kullanıldığı bilinmektedir.

 

Güvenlik Kamera Sistemleri Nelerdir?

Güvenlik Kamerası adı verilen teknolojik görüntüleme cihazları sayesinde evler, ofisler, kamusal alanlar, caddeler ve sokaklar uzaktan ve sorunsuz bir şekilde izlenebilmekte ve kontrol altında tutulabilmektedir. Güvenlik kamerasından elde edilen ses ve hareketli görüntüler İnternet üzerinden veya bir hafıza kartı kullanılarak görüntülenebilir. Güvenlik kameraları hem bireysel hem de kurumsal kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. DVR,AHD Kayıt Cihazı adlı bir ürünü kullanarak kullanıcılar, kamera tarafından kaydedilen görüntüleri istedikleri zaman kaydırarak kolayca görüntüleyebilirler. Güvenlik kameralarından video kayıtlarının adli delil olarak kabul edildiği ve suç oranlarının düşürülmesinde önemli bir etkiye sahip olduğu biliniyor. Güvenlik kameraları genellikle personeli uzaktan izlemek, hırsızlığı tespit etmek ve bakıcılar veya hizmetçiler tarafından uygunsuz davranışları önlemek için kullanılır.

 

Güvenlik Kamera Sistemlerini Oluşturan Çeşitler Nelerdir?

  • Mardin AHD Kamera Sistemleri: Geliştirilen analog yön kamerası çeşidine AHD Güvenlik Kamerası AHD Kamera ile HD ses ve hareketli filmler elde edilir. 2014 yılından beri kullanılan bu kamera türü sayesinde 720p ile 1080p arasında değişen video çözünürlükleri elde edebilirsiniz. AHD kamera ile elde edilen video kamera kayıtlarında yüzler ve çevre daha net. DVR Kayıt Cihazı kullanılarak, kameradan kaydedilen videolar tekrar tekrar görüntülenebilir ve istenildiğinde geri sarılabilir. Oldukça yaygın bir kullanım ağına sahip olan bu kamera türünün iki farklı tasarımı vardır: HD-CVI Kamera ve HD-TVI Kamera. Kullanıcılara sunduğu net görüntü ile kimlik tespitinde oldukça tercih edilmektedir.

 

  • Mardin IP Kamera Sistemleri: IP Güvenlik Kamerası, hafıza kartına ihtiyaç duymadan video kaydetmeyi başaran elektronik görüntüleme cihazı olarak bilinir. Kullanıcılar IP kameraya internet ağı üzerinden kolayca erişebilirler. Bu nedenle Wifi IP Kamera olarak adlandırılır. Kablolu veya kablosuz olmak üzere iki tipte olan IP Kamera Sistemi oldukça pratiktir. Kablosuz IP kamera sisteminin kolay kurulumu ve düşük maliyeti nedeniyle daha çok tercih edildiği söylenebilir. Kameradan elde edilen ses ve hareketli videolar, gerektiğinde NVR Kayıt Cihazı ile geriye dönük olarak görüntülenebilir. Elektronik güvenlik sistemleri arasında bireysel ve kurumsal tüketicilerin temel tercihi olan IP Kamera Fiyatları çeşitli bütçe limitlerine göre üretilmektedir.

 

Mardin Güvenlik Kamera Sistemleri

  • Mardin Termal Kamera Sistemleri: Termal Kamera olarak adlandırılan bu görüntüleme cihazı, sıcaklık seviyesine göre görüntü elde etmenizi sağlar. Daha önce endüstriyel ve kurumsal alanlarda kullanılan Termal Kameralarını günümüzde değişen yaşam koşullarına bağlı olarak okuldan alışveriş merkezlerine kadar birçok yerde kullanıldığını görebilirsiniz. Ateş Ölçen Termal Kamera ile 30 kişinin vücut ısısı aynı anda tespit edilebiliyor. Fotoğraf makinesinden elde edilen ve ekrana yansıyan görüntülerin renklerine bağlı olarak vücut ısısının yüksek veya düşük olduğunu anlayabilirsiniz. İnsan vücudunda tüm dünyayı etkileyen korona virüs salgınının en önemli belirtilerinden biri vücut ısısının yükselmesi veya yüksek ateştir. Bu amaçla Covid-19 Termal Kamera ile pek çok dış mekanda veya akla gelebilecek binalarda karşılaşabilirsiniz. Salgının yayılmasını önlemek için termal görüntüleme kamerası ile taramadan geçen ve vücut ısısı yüksek olan kişiler bölgeye girmiyor. Sağlık aktiviteleri için tercih edilen termal görüntüleme kameraları fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, limanlar, meydanlar, rezidanslar, kamu binaları, gümrükler, hava alanları, kampüsler ve üretim tesisleri gibi yaşamın birçok alanında bulunabilir. İnsan vücudundaki yüksek sıcaklığı belirlemenin yanı sıra, termal görüntüleme kameraları ağırlıklı olarak endüstride kullanılmaktadır. Bu kamera ile güç hatlarının hasarlı alanlarını kolayca tespit edebilirsiniz. Dünyayı tehdit eden korona virüs salgını ile daha geniş uygulama alanına sahip Termal Kamera Fiyatları farklı sınırlarla piyasada bulunabiliyor.

 

  • Mardin Araç İçi Kamera Sistemleri: İnsanlar zamanlarının çoğunu ulaşımda geçirirler. Bu nedenle can ve mal güvenliğinin sadece evde ve işte değil, ulaşım araçlarında da sağlanması son derece önemlidir. Araç İçi Kamera adı verilen teknolojik görüntüleme cihazları sayesinde sürücü ve yolcuların görüntülerini yakalamak, aracın rotasını görmek, kayıp ve çalıntı vakaları çözmek, trafik kazalarında suçluyu tarafsız olarak belirlemek mümkün. Araç Kamerası ile özel otomobil, otobüs, vapur, tren, metro, metro gibi toplu taşıma araçlarında video kayıtlarını yakalayabilirsiniz. Güvenlik kamerasından alınan canlı görüntüler sayesinde gerektiğinde güvenlik güçlerinden yardım istenebilir. Bu sistemden daha fazla fayda sağlamak için Oto Kamera Sistemi ve GPS cihazları entegre edilebilir. Bu sayede aracın yolu uzaktan takip edilebilir. GPS sistemi özellikle taksi, vapur ve otobüslerde tercih edilmektedir.

 

  • Mardin Gizli Kamera Sistemleri: Mardin Gizli Kamera adı verilen görüntü işleme cihazları çok küçük boyutlarda üretilmektedir. Gözlerinle görmek zor. Saksı, saat gibi çok fazla sayılmayan çeşitli eşyaların içine yerleştirmek için kullanılır. Gizli kameralar bazen kol düğmelerinde, kol saatlerinde, pırıltılarda, duvar saatinde, yaka iğnesinde veya saksıda bulunabilir. Gizli Kamera Çeşitleri farklı isimleri sayesinde bilginiz olmadan video kayıtları yapılabilir. Ev İçi Gizli Kamera ve İş Yeri Gizli Kamera gibi farklı türlerdeki gizli kameralardan yüksek çözünürlüklü ses ve video elde edilir. Hem konut hem de kurumsal müşterilerden yoğun talep gören Gizli Kamera Fiyatları genel olarak makul bir aralıktadır. Kullanımı ve kurulumu basittir. Diğer kameralarda olduğu gibi, gizli bir kameradaki görüntüler internetten veya bir hafıza çubuğundan elde edilebilir.

 

Mardin’de Tekno Güvenlik Kamera Sistemleri Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Tabii ki, aynı anda her yerde olamazsınız. Güvenlik görevlisi, korumak istediğiniz tüm bölgeleri izleyemez. Bununla birlikte, Güvenlik Sistemleri tüm bölgelerin tek bir güvenlik görevlisi tarafından izlenmesine izin verir. En basit tanımıyla bir kamera güvenlik sistemi, bir kamera, bir monitör, bir kayıt cihazı ve bir bağlantı kablosundan oluşur. Bu tür sistemlere kapalı devre televizyon (CCTV) sistemleri denir. Bu tür sistemler, izlemek istediğiniz bölgeyi orada olmadan izlemenize yardımcı olur.

Mardin’de Hizmet vermiş olduğumuz ilçeler:

 

 

Yaşam alanlarınızı uzakta bile olsa izlemek ve kontrol etmek istiyorsanız kesinlikle bir Elektronik Güvenlik Sisteminden destek almalısınız. Bu amaçla geliştirilen ve hem bireysel hem de kurumsal amaçlara hizmet eden Güvenlik Kamera Sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız Tekno Güvenlik 2015 yılından bu yana ülkemizin her köşesine Elektronik Güvenlik Sistemleri hizmeti vermektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

>güvenlik kamerası çeşitleri>güvenlik kamerası çeşitleri ve fiyatları>güvenlik kamerası dış mekan>güvenlik kamerası dahua>20 kameralı güvenlik sistemi>Mardin güvenlik kamerası firmaları>güvenlik kamerası fiyatları trendyol>güvenlik kamerası forum>Mardin güvenlik kamera sistemleri>güvenlik kamerası fiyat>güvenlik kamerası fiyatları gece görüşlü>Mardin guvenlik kamera>Güvenlik kamera satın al>ücretsiz güvenlik kamera kurulum>724 güvenlik kamera hizmeti>alarım sistemleri yangın alarım sistemleri>güvenlik kamerası Mardin>güvenlik kamera sistemleri Mardin>diyarbakir guvenlik kamera firmalari>Mardin güvenlik kamera sistemleri>güvenlik kamerası fiyatları n11>güvenlik kamerası firması>Mardin güvenlik kamera>hd güvenlik kamera sistemleri fiyatları>hd güvenlik kamera fiyatları>Mardin güvenlik sistemleri firmaları>güvenlik kamerası firmaları>güvenlik kamerası fiyatları sahibinden>Mardin güvenlik sistemleri>4 kameralı güvenlik sistemi>full hd güvenlik kamera fiyatları>hd güvenlik kamerası>Mardin kamera sistemleri>Mardin güvenlik kamera sistemleri>full hd güvenlik kamerası>güvenlik kamerası ne kadar>Mardin guvenlik kamera>2 kameralı güvenlik sistemi>24 kameralı güvenlik sistemi>Mardin kamera sistemleri>Mardin güvenlik kamera sistemleri>güvenlik kamerası en iyi marka>güvenlik kamerası ekipmanları>Mardin güvenlik sistemleri>güvenlik kamerası fiyatları>Mardin güvenlik kamera firmaları>Mardin güvenlik kamera merkezi>güvenlik kamerası izleme>güvenlik kamerası kurulumu>Mardin güvenlik kameraları>güvenlik kamerası seti>6 kameralı güvenlik sistemi>güvenlik kamerası kayıt cihazı>Mardin güvenlik sistemleri firmaları>güvenlik kamerası Mardini>Derik Güvenlik Kamera Sistemleri>Derik Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Kızıltepe Güvenlik Kamera Sistemleri>Kızıltepe Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Mazıdağı Güvenlik Kamera Sistemleri>Mazıdağı Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Midyat Güvenlik Kamera Sistemleri>Midyat Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Nusaybin Güvenlik Kamera Sistemleri>Nusaybin Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Ömerli Güvenlik Kamera Sistemleri>Ömerli Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Savur Güvenlik Kamera Sistemleri>Savur Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj>Yeşilli Güvenlik Kamera Sistemleri>Yeşilli Güvenlik Kamera Ücretsiz Montaj